Apartmány v Poděbrady

Potřebujete ubytování v Poděbrady ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Poděbrady. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Poděbrady má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

1. Miro 

Foto: Miro
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Situated in Poděbrady in the Central Bohemia region, Miro has a garden. The accommodation is 19 km from Kolín. The apartment has 2 bedrooms, a TV and a fully equipped kitchen that provides guests with a dishwasher, a microwave, a washing machine, a fridge


2. Apartment Promenada 

Foto: Apartment Promenada
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
99 %

Apartmány Promenáda nabízejí ubytování v Poděbradech, 45 km od Prahy a 85 km od mezinárodního letiště Praha. Poskytují výhled do zahrady. Wi-Fi je dostupné zdarma ve všech prostorách. Apartmán má posezení, jídelní část a kuchyň.


3. Apartment Husova 

Foto: Apartment Husova
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
98 %

Apartment Husova jsou apartmány s možností vlastního stravování a Wi-Fi zdarma situované v centru Poděbrad. Dům se nachází 50 km od Prahy a má vlastní bezplatné parkoviště.

Pokoje

Apartmán s terasou
osoby40 - 100 EUR za noc

4. Penzion Apartmány Resident StarStarStar

Foto: Penzion Apartmány Resident
Pokojů: 7
Hodnocení hostů
95 %

Apartmány Resident se nachází v centru Poděbrad, 50 metrů od hlavního náměstí, a nabízí bezplatné Wi-Fi a ubytování s možností vlastního stravování.

Pokoje

Studio
osoby47 - 55 EUR za noc
Apartmán s 1 ložnicí
osoby52 - 100 EUR za noc
Apartmán typu Superior se 2 ložnicemi
osob120 - 120 EUR za noc

5. Apartmány Pod vodárenskou věží StarStarStar

Foto: Apartmány Pod vodárenskou věží
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
95 %

Apartmány Pod Vodárenskou věží se nachází v klidné části Poděbrad, 5 minut chůze od centra města a 100 metrů od Labe. Poskytují ubytování v prostorných apartmánech s LCD TV a bezplatným Wi-Fi.

Pokoje

Apartmán (2 dospělí)
osoby43 - 51 EUR za noc
Apartmán (3 dospělí)
osoby50 - 58 EUR za noc

5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: